logo IMPnet
logo IMP
trefa

Proč direct e-mailing?

  •    v porovnání s jinými nástroji stojí mnohem méně peněz
  •    s vysokou přesností osloví Vaši cílovou skupinu
  •    je snadné vyhodnotit jeho výsledky - a třeba se z nich poučit pro příště

Často kladné otázky FAQ


1. Jaký je rozdíl mezi nevyžádanou poštou (SPAM) a legálním mailingem?


Všichni uživatelé pronajímané databáze, do které zasíláme Vaše reklamní kampaně, svobodně souhlasili se zasíláním komerčních sdělení a jsou naopak za toto zasílání odměňováni. Zároveň to jsou lidé, které zajímá aktuální dění na trhu, zajímají je akce a novinky v různých segmentech a odvětvích a díky tomu mají mailingové kampaně našich klientů až 10% úspěšnost prokliků v kampani.

V případě dodání databáze samotným klientem, neručíme za souhlas těchto uživatelů se zasíláním nevyžádané pošty (v tomto případě za případné postihy z rozesílaného SPAMU vždy ručí klient).

Spam je nevyžádaná pošta, která by se měla trestat. Touto cestou jít rozhodně nechceme. Proto nabízíme legální způsob oslovení cílené skupiny Vašich potenciálních zákazníků

2. Jaké je procento doručení mých e-mailových adres?


Doručení je 100%.

Dle reportu z rozeslání zpětně zjistíme, kolik e-mailů nedorazilo v pořádku a obratem doplníme nové adresy z databáze, abyste dostali z této služby skutečně 100% užitek!

3. Z jakého e-mailu moje kampaň odejde?


V tomto případě záleží na typu vybrané databáze. Standardně odchází z e-mailu, který je vázán na projekt, který stojí za vznikem této databáze (internetové servery, zpravodajské či odborné oborové portály). Uživatel tedy obdrží zprávu od toho, komu dal souhlas se zasíláním newsletterů, kde je uveden propagační text a grafika Vaší kampaně. Toto je legální cesta mailingu.

4. Jak dlouho trvá příprava a rozeslání kampaně?


Záleží na typu kampaně, vybrané databázi a požadavcích na podobu kampaně.

V případě dodání hotového mailu k rozeslání, může být kampaň rozeslána již během 3 dnů od požadavku (v závislosti na počet e-mailových adres). V případě přípravy celé kampaně, trvá grafický návrh, kódování a příprava rozeslání zhruba 1 - 2 pracovní týdny.

5. Nehrozí zastavení kampaně z důvodu velkého počtu odeslaných e-mailů v krátké době?


Nehrozí. Rozesílku e-mailů máme zajištěnou tak, aby nemohlo k banu ze strany e-mailových serverů dojít. Rozesílka probíhá postupně v určitých intervalech a skrze více různých a jinde položených serverů.